fbpx

Księgowość dla Amazon FBA, eBay oraz sklepów eCommerce

Jako jedna z niewielu firm specjalizujemy się również w doradztwie i rozliczeniach międzynarodowej sprzedaży eCommerce, Amazon FBA, eBay oraz sklepów internetowych takich jak Shopify, Magento czy WooCommerce.

Jeżeli poszukujesz rzetelnego wsparcia oraz indywidualnego podejścia do Twojego biznesu w zakresie sprzedaży eCommerce na rynku międzynarodowym to jesteś w dobrym miejscu.

Wbrew pozorom niewiele firm jest w stanie zapewnić fachowe doradztwo i księgowość dla tego rodzaju działalności.

Wszytko to, ze względu na konieczność posiadania specjalistycznej wiedzy podatkowo-księgowej, importu/eksportu międzynarodowego, zrozumienia natury biznesu eCommerce oraz wielu związanych z tym niuansów. Niezbędny jest również dostęp do zaawansowanych narzędzi jak również znajomości sposobu funkcjonowania platform sprzedażowych i systemów płatności.

Zagadnienia takie jak Amazon FBA, FBM, MCF, eBay, Shopify, Magento, WooCommerce, onBuy, PayPapl, Stripe, PayU, VAT w UK, VAT międzynarodowy w EU, FEIN, Amerykańskie podatki federalne i stanowe, duties, sales tax, reimbursments, returns, shippment refunds itp. nie są nam obce.

Twój biznes może być w dobrych rękach – jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm wspierających przedsiębiorców eCommerce, Shopify i Amazon FBA sprzedających na arenie międzynarodowej. Wszystko to dzięki wiedzy i doświadczeniu w zakresie sprzedaży z wykorzystaniem najbardziej popularnych marketplaceów oraz systemów płatności online. Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia w biznesie oraz ponad 5 lat w obszarze rozliczania sprzedaży usług i produktów online.

To dlatego właśnie do nas zgłaszają się o pomoc klienci e-commerce, którzy w wyniku współpracy z innymi firmami popadli w ogromne tarapaty tylko dlatego, że ich poprzedni księgowi nie specjalizowali się w rozliczeniach tego rodzaju sprzedaży. Doprowadziło to do poważnych zaległości podatkowych, kar oraz odsetek w urzędach w Europie i USA.

Nasz zespół to nie tylko specjaliści z zakresu podatków UE i US, ale również praktycy biznesu, którzy zarówno znają eCommerce od podszewki, jak i rozumieją potrzeby przedsiębiorców.

Bez względu na to, czy sprzedajesz produkty przez Amazon, Amazon FBA, eBay czy własny sklep jesteśmy w stanie Ci pomóc. Bez względu na to czy prowadzisz brytyjską spółkę ltd, amerykańską llc, czy działalność gospodarczą z innego kraju (w tym Polski, Niemiec, Danii, Norwegii, Holandii i innych).

Nie boimy się wyzwań i ciekawych projektów. Współpracujemy również z certyfikowanymi księgowymi i doradcami podatkowymi w innych krajach UE, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, aby wspólnie pomagać naszym klientom rozwijać ich firmy.

Jeżeli Twoim celem jest bezpieczne prowadzenie biznesu, solidne rozliczenia, możliwość kontroli sytuacji finansowej spółki i uniknięcie problemów podatkowo-skarbowych w przyszłości zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Więcej na nasz temat i naszych wartości we współpracy z klientami możesz przeczytać na tej stronie >>

 

Nasze poradniki i artykuły na temat międzynarodowej sprzedaży eCommerce, Amazon FBA, Shopify, eBay oraz sprzedaży w USA i w Europie:

 

Pytania i odpowiedzi dotyczące eCommerce, Amazon FBA, eBay oraz innych marketplaceów: