fbpx

Jak bezpiecznie otworzyć konto bankowe dla spółki LTD oraz osobiste w UK dla nierezydentów?

utworzone przez | Konta bankowe w UK, Rezydencja podatkowa

Jak bezpiecznie otworzyć konto dla spółki LTD oraz osobiste w UK dla nierezydentów? Przeczytaj cały tekst, aby zrozumieć, co jest niezbędne, aby było to możliwe.

Jeżeli jesteś właścicielem spółki LTD, a jednocześnie jesteś rezydentem Polski, to z pewnością wiesz, że posiadanie konta dla Twojej firmy w UK (a nie jak to zazwyczaj bywa tylko w Polsce) jest jednym z niezbędnych elementów w potwierdzeniu rezydencji podatkowej Twojej spółki.

Co więcej, jeżeli Twoja spółka LTD wypłaca Ci pensję dyrektorską na Twoje polskie konto osobiste, ale z podatków rozliczasz się w UK, a nie w Polsce, to dla polskich Urzędów może świadczyć to o tym, że Twoja rezydencja podatkowa jest nieprawidowa i znajduje się jednak w Polsce, a nie w UK. W takiej sytuacji oznaczałoby to, że podatki powinieneś rozliczać w… Polsce, zgodnie z obowiązującymi w kraju przepisami.

Pojawiające się pomysły rządu polskiego wprowadzenia ustawy dotyczącej inwigilacji kont bankowych, czy też pomysł przekazywania przed przedsiębiorców US każdego dnia wyciągów bankowych (Przedsiębiorcy będą przekazywać skarbówce wyciągi z kont bankowych) pozostawiają wiele do myślenia.

Biorąc to wszystko pod uwagę tylko osoba niezwykle nieodpowiedzialna przejdzie wobec takich informacji obojętnie, nie podejmując żadnych działań w kierunku uchronienia się przed potencjalnymi zagrożeniami.

 

Dlaczego konta bankowe
i co to ma wspólnego z rezydencją?

Bank-UK

I o ile takie interpretacje i pomysły mogą wydawać się kuriozalne, to jak widać również z ostatniego (nie pierwszego zresztą) ostrzeżenia Ministerstwa Finansów przed optymalizacją podatkową z wykorzystaniem spółek zagranicznych z uwagi na przepisy dotyczące tzw. miejsca zarządu (czyt. tutaj), konto bankowe będzie nadal jedną z istotnych przesłanek ustalania czy Ty i Twoja spółka rzeczywiście prawidłowo rozliczacie się z podatków w UK, zamiast w Polsce.

Wg Ministerstwa Finansów:

„…konto bankowe spółki zagranicznej, do którego dostęp jest w Polsce oraz operacje bankowe są zlecane w Polsce lub wręcz następuje pobieranie gotówki kartą „firmową” z bankomatów w Polsce”

jest jedną z okoliczności mogących świadczyć o braku miejsca zarządu w UK, a tym samym okolicznością podważającą rezydenturę podatkową spółki w UK.

Większość dyrektorów spółek LTD rozlicza się ze swoich wypłat dyrektorskich w UK korzystając z wysokiej kwoty wolnej od podatku (obecnie £11.500). W Polsce kwota ta to jedynie „marne” 6.600 zł i mniej, a nawet 0 zł jeśli zarabiasz więczej niż 127.000 zł.

Natomiast jeżeli miejsce zarządzania Twojej spółki zostanie podważone, to tak samo może przecież zostać podważone miejsce opodatkowania przychodów z wykonywania przez Ciebie prac dyrektorskich dla spółki, która w oczach urzędu jest podatnikiem w PL.

Patrząc na to z innej strony, jeżeli Urząd uzna, że jako dyrektor zarządzasz spółką w Polsce (zarząd nie jest w UK), to nie tylko spółka powinna płacić podatki w PL, ale Twój dochód osobisty wypłacany na konto osobiste w Polsce możliwe że, również powinien podlegać opodatkowaniu w Polsce. A więc wysoka kwota wolna od podatku w UK dla osoby fizycznej już Ci nie przysługuje.

Dlaczego to możliwe?

Oto jedna z interpretacji Dyrektora Izby Skarbowej w Poznaniu, wg której zgodnie z art. 23 konwencji o unikaniu podwójnego opodatkowania pomiędzy Polską a Wielką Brytanią, część dochodów lub zysków przekazanych lub wypłaconych dyrektorowi w UK podlega opodatkowaniu w UK i może wpływać na stopień skali podatkowej stosowanej do przychodów osiąganych w Polsce. Natomiast pozostała część wypłaty dyrektorskiej (ta przekazana/wypłacana w Polsce) podlega opodatkowaniu w Polsce. (czyt. tutaj)

Zdania są oczywiście podzielone. Natomiast skoro istnieją takie przepisy i interpretacje, to czy w ogóle warto ryzykować i korzystać z kont bankowych w Polsce, kiedy posiadamy spółkę zarejestrowaną w UK?

Z pewnością próby uzasadnienia rezydentury samej spółki w postaci podpisania na kolanie tak zwane “minutes” (posiedzenia zarządu) w UK nie wystarczy. Wg MF (czyt. tutaj) jest to jedna z okoliczności mogących świadczyć o braku miejsca zarządu w UK w szczególności kiedy:

„…wizyty członków zarządu spółki w państwie siedziby spółki są czynnościami formalnymi polegają na podjęciu uchwały…”

Co więcej, niezapłacone podatki i kary mają być naliczane wstecz pod groźbą odpowiedzialności podatkowej i karno-skarbowej.

I nie ma tutaj również znaczenia w jaki sposób prawo brytyjskie interpretuje ustalanie rezydencji podatkowej spółki, gdyż umowy pomiędzy Polską a Wielką Brytanią nadpisują te lokalne.

 

Działania nie podważające rezydencji

Wracając jednak do samych kont, jak prowadzić spółkę, żeby nie dawać powodów do podważenia rezydencji?

Jakie działania związane z kontami NIE podważają rezydentury Twojej i Twojej spółki?

Dla konta firmowego:

 • nierealizowanie wypłat pensji z polskiego konta firmowego w Polsce,
 • nieprowadzenie innych operacji z wykorzystaniem firmowego konta w Polsce,
 • nieposiadanie konta firmowego w Polsce,
 • posiadanie konta firmowego w UK (poza jurysdykcją Polską) i ewentualnie konta w Polsce,
 • zarządzanie kontem z innego kraju niż Polska lub w sposób uniemożliwiający zarządzanie z Polski,
 • wypłaty w bankomatach bezpośrednio z brytyjskiego konta firmowego (najlepiej w UK ewentualnie w PL).

Dla konta osobistego:

 • nierealizowanie wypłat pensji bezpośrednio na polskie konto osobiste z polskiego konta spółki ltd,
 • nierealizowanie wypłat z brytyjskiego konta firmowego bezpośrednio na konto osobiste w Polsce,
 • posiadanie konta osobistego w UK,
 • otrzymywanie wypłat pensji z brytyjskiego konta firmowego na brytyjskie konto osobiste,
 • przelewanie środków z osobistego konta w UK na osobiste konto w PL,
 • wypłaty w bankomatach bezpośrednio z brytyjskiego konta osobistego (najlepiej w UK ewentualnie w PL).

Jak widać jednym z rozwiązań uniknięcia kłopotliwej sytuacji, jest jak najszybsza rezygnacja z konta w Polsce dla Twojej spółki LTD, jak również nierealizowanie wypłat dyrektorskich bezpośrednio na konto prywatne w Polsce.

Nie bez powodu wielu rodaków mieszkających w Polsce i będących udziałowcami lub/i dyrektorami spółek LTD w UK pyta mnie, czy to jeszcze w ogóle możliwe, żeby założyć konto dla swoich LTD oraz osobiste w UK jednak prawdę powiedzawszy…

 

Konto w banku High Street w UK dla nierezydenta i jego spółki LTD to już tylko historia

Bank High Street UK

Image from: Money Bright

Prowadzonych było wiele rozmów czy odmawianie przez banki typu High Street (Lloyds, HSBC, Barclays, Santander itp.) otwierania kont osobistych dla nierezydentów, a także biznesowych dla firm, gdzie udziałowcami i dyrektorami są nierezydenci, jest zgodne z obowiązującymi przepisami.

Niestety przez ostatnie lata nic się w tym zakresie nie zmieniło i wielu dyrektorów, którzy próbowali otworzyć konto dla swojej spółki LTD, zwyczajnie poległo na placu boju tracąc czas i pieniądze na spotkania i niepotrzebne przyloty do Wielkiej Brytanii. W większości przypadków bank odmawiał założenia konta bez podania konkretnej przyczyny. Bardzo rzadko zdarzało się, że konta takie były otwierane, jednak w ciągu kolejnych 2 lat były one zamykane.

Poniżej przedstawiam informację przesłaną mi przez jednego z zaprzyjaźnionych managerów wysokiego szczebla jednego z brytyjskich banków High Street, która potwierdza obecny stan rzeczy:

„Hi Jack,

 

Thank you for your enquiry and apologies it has taken me a few days to reply.

 

These types of accounts can become very complicated and on most occasions, we would decline the request. If it was an existing customer, then we may look to consider, however, it would require additional security checks and agreement to proceed would be required by our Head Office. We would need to understand the rationale for why a UK account would be required and also understand why that account would be held with ourselves.

 

Therefore, each request for existing customers would have to be looked at on its own merits.

 

I hope this helps. “

Krótko mówiąc, jeżeli byłeś już klientem banku, to bank może przeprowadzić bardzo wnikliwą analizę, czy faktycznie jest zasadne otwarcie dla Ciebie takiego konta, nie dając jednak gwarancji, że takie konto zostanie otwarte.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że po 3 miesiącach mieszkania w UK i posiadania wynajętego apartamentu, umowy najmu, rachunków za media, płacenia podatków w urzędach, odmówiono mi założenia konta biznesowego w kilku bankach. Udało się to dopiero po około 6 miesiącach i po przejściu wnikliwego procesu analizy przeprowadzonego przez bank. Konieczne były spotkania osobiste i szczegółowe rozmowy telefoniczne z centralą.

Jak pokazują ostanie lata oraz działania związane z Brexitem, możliwości otwarcia rachunku firmowego dla rezydentów polskich w brytyjskich bankach typu High Street są praktycznie żadne, a w przypadku nikłego sukcesu ich późniejsze zamknięcie przez bank bardzo prawdopodobne.

 

Jak zatem otworzyć konto dla swojej LTD w UK?

Wiedząc jak duży jest to problem i jak bardzo jest to istotne dla polskich właścicieli spółek LTD rozpocząłem szerszy research w tym zakresie. Po kilku miesiącach wnikliwych poszukiwań i rozmów z prawnikami oraz akredytowanymi firmami działającymi na rynku finansowym udało się finalnie odnieść sukces!

Znalazłem szereg rozwiązań, które umożliwiają nie tylko założenie w odpowiedni sposób konta firmowego i osobistego w UK, ale również zabezpieczają Cię przed jego ewentualnym zamknięciem w przyszłości. A co niezwykle istotne, rozwiązania te znacznie zwiększają Twoje szanse na uchronienie się w przypadku próby podważenia rezydencji podatkowej Twojej i Twojej spółki przez urzędy w kraju.

I nie mówię tutaj o rozwiązaniach proponowanych przez niektóre firmy konsultingowe, które bezskutecznie próbują różnymi sztuczkami obejść system np. oferując usługę nominee director, tymczasowy udziałowiec, wydzielając subkonta dla swoich klientów w ramach swojego konta itp. Szkoda na to czasu.

Ja natomiast proponuję w pełni legalne działania i konta oferowane przez akredytowane brytyjskie Instytucje Finansowe działające na rynku finansowym online i regulowane przez FCA (Financial Conduct Authority) – tę samą instytucję, która reguluje praktycznie cały rynek finansowy w UK (w tym banki High Street).

Jako partner takich firm wraz z moim zespołem skutecznie pomagamy zakładać nowoczesne firmowe i osobiste konta elektroniczne w UK. Konta te dają niezwykle wiele możliwości, a ich prowadzenie, w przeciwieństwie do kosztownych i przestarzałych tradycyjnych kont bankowych, nic nie kosztuje.

I nie mówię to o bardzo ryzykownych rozwiązaniach “konta firmowe w 5 min” oferowanych przez Agentów EMD typu TIDE (więcej na ten temat w artykule Uwaga na konta firmowe typu TIDE!).

UWAGA na oferowane przez firmy konsultingowo-księgowe rozwiązania typu „innowacyjne” konta firmowe dla spółek LTD zakładane poprzez aplikacje mobilne typu TIDE. Przykładowo firma TIDE nie jest autoryzowana przez FCA (Financial Conduct Authority) jako Instytucja Finansowa, a jedynie jako Agent EMD (pośrednik/afiliant). Firma udostępnia wadliwie działające oprogramowanie dostępowe (aplikacja mobilna) do bardzo ograniczonych usług finansowych jeszcze innej trzeciej firmy.

To bardzo ryzykowne rozwiązanie z zagrożeniem tymczasowego lub stałego utracenia dostępu do Twoich pieniędzy, jak również dużymi trudnościami z ich odzyskaniem (firma jest tylko agentem i nie ponosi odpowiedzialności w przypadku problemów!).

Więcej na ten temat w tym artykule.

Warto również zaznaczyć, że są to konta elektroniczne posiadające oficjalny Numer Konta oraz Sort Code, jak w każdym banku High Street. Umożliwiają otrzymywanie wpłat od kontrahentów, płacenie za usługi, rozliczanie się z podatków, czy otrzymywanie zwrotów VAT.

Instytucja Finansowa, w której zostanie otwarte Twoje konto jest regulowana przez FCA Financial Conduct Authority (instytucję regulującą praktycznie cały rynek finansowy w UK). Oznacza to, że pomimo, iż nie jest to bank High Street firma w pełni spełnia wszystkie standardy niezbędne również do otwierania kont.

Regulowana Instytucja Finansowa w UK

Ze względu na naturę tej usługi nie mogę przedstawić w ofercie w której z firm założymy dla Ciebie konto. Przekażemy te informacje podczas konsultacji wraz z dokładnym opisem jak przebiega cały proces otwarcia konta i realizacja usług niezbędnych do umocnienia Twojej rezydencji podatkowej.

Wiem, że inne firmy chętnie zaoferowałyby taką usługę. Jednak poprzez niewłaściwą realizację mogą zwyczajnie zepsuć rynek. Nie tylko moja usługa zostałaby wrzucona z innymi do jednego „worka” jako niewiarygodna, ale również założenie konta dla zwiedzionych klientów byłoby utrudnione w przyszłości.

 

Co musisz wiedzieć o procesie otwierania kont?

Najistotniejsze w procesie zakładania takiego konta jest uwiarygodnienie i uzasadnienie konieczności jego posiadania. Wiąże się to nie tylko z procesem weryfikacji i szeregiem pytań zadawanych przez instytucję, która konto otworzy. Chodzi tu również o sposób założenia konta, miejsce z jakiego jest założone oraz przeprowadzenie szeregu działań uwiarygodniających rezydencję podatkową Twojej spółki i prowadzenia biznesu w UK.

Tylko przy takim podejściu możesz mieć nie tylko dużo większą pewność, że konto zostanie otwarte, ale również możliwie najlepiej zabezpieczone przed zamknięciem w przyszłości.

Jak się uchronić przed niedogodnościami i prawidłowo otworzyć konto elektroniczne?

 • konto powinno być założone z zaufanego adresu IP w Wielkiej Brytanii,
 • wniosek powinien być odpowiednio udokumentowany,
 • odpowiedzi na podchwytliwe pytania (emailowe lub telefoniczne) w trakcie procesu otwierania konta powinny potwierdzić zasadność otwarcia konta oraz uwiarygadniać rzeczywistą zdolność prowadzenia tego biznesu w UK (np. j. angielski, doświadczenie, wykształcenie itp.),
 • odpowiedzi na pytania powinny również we właściwy sposób określać, w jaki sposób konto będzie wykorzystywane,
 • konto powinno być autoryzowane z brytyjskiego numeru telefonu,
 • i ostatnie, ale w zasadzie najważniejsze – konieczne jest rzeczowe uwiarygodnienie prowadzenia biznesu w UK.

I nie daj się zwieść tak zwanym „ekspertom” otwierającym spółki LTD, że założenie konta bez uwzględnienia powyższych działań pozwoli Ci na otwarcie i utrzymanie konta bez komplikacji w przyszłości. Zazwyczaj osoby takie szukają szybkiego zarobku nie dbając o Ciebie i Twój biznes, co w efekcie końcowym kończy się niepowodzeniem.

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy, podczas konsultacji dowiesz się dokładnie jak jest to przez nas realizowane i jakie dodatkowe działania podejmujemy, aby Twoje konto było maksymalnie bezpieczne teraz i w przyszłości.

W przeciwieństwie do firm konsultingowo-księgowych przykładamy do tego dużą uwagę. To niezwykle istotne, gdyż niepowodzenie i nieprawidłowo przeprowadzony proces, bez uwzględnienia dodatkowych legalnych działań potwierdzających rezydencję, może zablokować Ci możliwość założenia konta w UK w przyszłości.

Natomiast, ponownie wracając do ostrzeżeń wydawanych przez MF (czyt. tutaj), nasze działania dodatkowe będą również dla Ciebie niezwykle pomocne jako materiał dowodowy w przypadku pojawienia się wątpliwości rezydencji podatkowej ze strony urzędów w Polsce i w UK.

Oto korzyści zakładanych przez nas kont:

 • założenie konta firmowego i osobistego w UK (bez konieczności przylotu do UK),
 • otwarcie rachunków w ciągu 10-14 dni – rzetelny proces weryfikacyjny i pewnosć, że konto nie zostanie później zamknięte,
 • lokalne konto elektroniczne z Numerem Konta oraz Sort Code (identycznie jak we wszystkich bankach High Street),
 • możesz realizować wpłaty i wypłaty online,
 • możesz dokonywać płatności w HMRC oraz innych brytyjskich urzędach i instytucjach,
 • możesz otrzymywać zwroty VAT i podatku dochodowego (HMRC realizuje przelewy tylko i wyłącznike na brytyjskie numery kont),
 • możesz bez obaw realizować wypłaty pensji dyrektorskiej,
 • możesz rozliczać się z kontrahentami,
 • możesz otrzymywać przelewy od kontrahentów w UK w funtach (Faster Payments, BACS, CHAPS) bez żadnych opłat międzynarodowych (kontrahenci płacą jak za przelew lokalny)
 • możesz otrzymywać przelewy od kontrahentów w USA w dolarach (Domestic Wire Payments, ACH) bez żadnych opłat
 • możesz otrzymywać przelewy od kontrahentów w PL w złotówkach (kontrahenci płacą jak za przelew lokalny),
 • możesz otrzymywać przelewy SEPA oraz międzynarodowe SWIFT w Euro,
 • możesz otrzymywać międzynarodowe transfery pieniężne w GBP, USD, EUR, PLN i przewalutowywać je na 28 różnych walut,
 • walutowe karty płatnicze typu MasterCard Debit dla kont osobistych dyrektorów i kont firmowych (nie są to problematyczne karty PrePaid),
 • możesz płacić kartą i wypłacać pieniądze z bankomatów w walucie lokalnej danego kraju unikając niekorzystnych bankowych kursów walutowych,
 • możesz połączyć swoje konto z kontem PayPal,
 • możesz realizować przelewy na konta w Polsce i innych krajach świata,
 • opłata za realizacje przelewu na inne konta w tej samej walucie w wysokości 2-3 zł,
 • możesz utrzymywać środki w 28 walutach jednocześnie, nie tracąc na przewalutowaniach,
 • niskie koszty konwersji walut (nawet 8 razy taniej niż w tradycyjnym banku),
 • możesz pobierać wyciągi operacji CSV,
 • dostęp do panelu administracyjnego, z którego możesz zarządzać swoimi finansami oraz walutami,
 • firma oferująca konta jest regulowana przez FCA (Financial Conduct Authority under the Electronic Money Regulations 2011) i oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa sprawdzony przez ponad milion klientów,
 • konto w UK pod jurysdykcją brytyjską (bezpieczeństwo i brak możliwości dostępu osób trzecich),
 • wraz z kontem otrzymujesz usługi i konsultację jak we właściwy sposób dokumentować rezydencję podatkową Twojej spółki,
 • brak zobowiązań (możesz zamknąć konta natychmiast w dowolnym momencie, bez jakichkolwiek kar czy opłat).

Różnice w stosunku do banków komercyjnych (High Street):

 • brak możliwości utworzenia debetu,
 • brak kredytowania,
 • brak oprocentowania,
 • łączne miesięczne opłaty związane z udokumentowaniem zasadności otwarcia konta i ze wzmocnieniem rezydencji podatkowej (do £12).

Jeżeli jest to dla Ciebie interesujące pozwól, że wraz z moim zespołem otworzymy dla Ciebie elektroniczne konto firmowe i osobiste. Bez kosztownych przylotów do UK, zakwaterowania czy niewygodnych rozmów z przedstawicielami instytucji finansowych. W Twoimi imieniu założymy dla Ciebie konto – w trakcie całego procesu będziemy Cię reprezentować w kontaktach emailowych, telefonicznych czy osobistych, w celu uzasadnienia konieczności założenia dla Ciebie konta.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy
Jacek Brzuz
Doradca biznesowy i dyrektor w ATB Consulting Ltd

 

Wypełnij formularz i zamów darmową i niezobowiązującą analizę spółki pod kątem możliwości otwarcia konta w UK na mojej stronie konsultingowej >> KLIKAJĄC W TEN LINK >>

Z Jackiem poznaliśmy się już wcześniej, gdyż brałem udział w jego szkoleniu dot. efektywnego zwiększania zysków w biznesie. Otwarcie rachunków firmowego i osobistego w Anglii dla rezydentów Polski było od dawna ogromnym problemem. Jacek z zespołem skutecznie otworzyli konto dla mojej spółki ltd w UK oraz osobiste, jak również pomogli mi z jego zabezpieczeniem przed ewentualnym zamknięciem w przyszłości. Otrzymałem również dużo cennych wskazówek dotyczących umocnienia rezydencji podatkowej spółki w Wielkiej Brytanii.”

Marcin Chrzaszcz
General Director RVR GROUP LTD
(eCommerce, awiacja)

„Bezpieczne prowadzenie spółki ltd w sposób zgodny z przepisami jest dla nas najważniejsze. Jacek pomógł nam zarówno z otwarciem kont w UK, jak i w sprawach związanych z obowiązkami dyrektorskimi. Doradził, jak powinniśmy odpowiednio dokumentować rezydencję podatkową naszej spółki ltd, odbywać spotkania zarządu oraz pomógł uporządkować braki formalne. Polecam Jacka i ATB Consulting.”

Norbert Kozłowski
Dyrektor Parrot Prediction Ltd
(IT consulting & software development)

„Wszystko załatwiliśmy przez Internet. Konsultacje online plus kontakt e-mailowy. W ciągu niespełna 10 dni nasze konta dla spółki ltd oraz dyrektorskie w UK zostały otwarte, a my nie musieliśmy nawet rozmawiać z bankiem. Wszystkie formalności zostały załatwione w naszym imieniu, a my oszczędziliśmy czas i pieniądze. Polacam Jacka i ATB Consulting każdemu dyrektorowi, który chce bezpiecznie prowadzić spółkę ltd.”

Sebastian
Dyrektor BoardThing Ltd (branża eCommerce)

“Dzięki współpracy z Jackiem, moje rachunki w UK zostały otwarte sprawnie i profesjonalnie, tak jak należy. Pomoc Jacka uratowała mi moje cztery litery. Posiadając konto zarówno dla mojej ltd, jak i osobiste w Wielkiej Brytanii mogę skupić się na rozwijaniu mojego biznesu. Co mogę powiedzieć więcej- na pewno zaoszczędziłem mnóstwo czasu i pieniędzy … polecam tego rzetelnego człowieka jako partnera biznesowego. Na pewno zrobi co trzeba by osiągnąć Twój cel i pomoże zrozumieć wszelkie procedury związane z kontami”

Dziękuję Łukasz Jóźwicki
Dyrektor Lukas & Solutions Ltd
(branża budowlana)

“Łatwo, szybko, profesjonalnie i przyjemnie. Przesłałem dokumenty, odbyłem konsultację, uzupełniłem braki i w ciągu 7 dni roboczych konta dla naszej spółki ltd i dyrektorskie w UK zostały otwarte. Dużo dodatkowych wskazówek związanych z rezydencją i prowadzeniem firmy w Anglii. Polecam Jacka osobom, które chcą we właściwy sposób otworzyć konto dla spółki w Wielkiej Brytanii przez Internet.”

Łukasz
Dyrektor Brandeo Ltd
(branża eCommerce)

„Moja agencja marketingowa od dawna potrzebowała konta w UK, które ułatwia prowadzenie biznesu globalnie oraz pomaga umocnić rezydencję podatkową spółki ltd w UK. Jacek pomógł mi szybko rozwiązać ten problem i otworzyć dla mnie rachunki firmowy oraz dyrektorski w autoryzowanej przez FCA instytucji finansowej w Wielkiej Brytanii. Wszystko odbyło się profesjonalnie i jestem bardzo zadowolona z wykonanej dla nas usługi. ”

Sita Mirzoeva
Dyrektor Cheetah Service Ltd
(branża marketingowa)

close

Prowadzisz spółkę Ltd?

Dowiedz się jak skutecznie oszczędzić na podatku.

 • angle-double-right
  Poznaj 23 najważniejsze koszty uzyskania przychodu w spółce ltd.
 • angle-double-right
  Ponad 30 stron niezwykle wartościowej wiedzy!
 • angle-double-right
  Otrzymuj również praktyczne porady, artykuły i najnowsze informacje dotyczące bezpiecznego prowadzenia spółki ltd.

Wypenij formularz i pobierz Poradnik