fbpx

Sprzedaż Amazon – jak wybrać firmę księgową

utworzone przez Amazon FBA, eCommerce

Sprzedaż przez marketplace Amazon z wykorzystaniem centrów wysyłkowych fulfilment (tak zwany FBA) czy też własnych magazynów (FBM) staje się coraz bardziej popularna. Zarówno wśród osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z biznesem, jak i obecnych na rynku firm, które chcą dotrzeć do ogromnej liczby nowych klientów na rynkach amerykańskich, europejskich czy nawet azjatyckich.

Niestety wraz ze wzrostem popularności tego modelu biznesu czy też jak może słusznie powiesz kanału sprzedaży, rośnie liczba przedsiębiorców popadających w kłopoty z tytułu mnogości obowiązków sprawozdawczo-podatkowych w różnych krajach świata gdzie obecny jest Amazon. Źle pobrane podatki, rosnące kary i odsetki, niepoprawnie złożone deklaracje, spóźnienia, zaległości w urzędach (rejestracyjne, sprawozdawcze, podatkowe) to tylko niektóre z nich.

Dlatego, aby pomóc Ci uniknąć podobnych problemów stworzyliśmy poradnik, który ułatwi Ci w wybór odpowiedniej firmy księgowej do rozliczeń Amazon.

Wypełnij formularz poniżej i pobierz nasz najnowszy Poradnik:

Poradnik Amazon - Jak wybrać firmę księgową

Sprzedaż na Amazon i księgowość!

Wypełnij poniższy formularz i dowiedz się jak wybrać firmę księgową do rozliczeń sprzedaży Amazon.

Poznaj 15 najważniejszych kryteriów wyboru i uniknij problemów, frustracji, zbędnych wydatków i kar w urzędach skarbowych.

Otrzymuj również praktyczne porady, artykuły i najnowsze informacje dotyczące międzynarodowej sprzedaży Amazon oraz eCommerce.

Ponad 60 stron niezwykle wartościowej wiedzy!

Twoje dane są z nami bezpieczne i w żaden sposób nie będą udostępniane, ani sprzedawane innym firmom czy osobom.