fbpx
SZKOLENIE
dla firm, przedsiębiorców i managerów

Sprzedaż eCommerce w USA
obowiązki sprawozdawczo-podatkowe
oraz strategie wejścia na rynek

Jak strategicznie zaplanować sprzedaż w USA i poprawnie dopełnić obowiązki sprawozdawczo-podatkowe unikając zbędnych kosztów, dotkliwych kar oraz problemów w urzędach. 

Usa-Flag

Szkolenie video przygotowane przez brytyjską firmę konsultingowo-księgową ATB Consulting Ltd, która od wielu lat pomaga zarówno firmom produkcyjnym, jak i mniejszym przedsiębiorcom w kompleksowych rozliczeniach sprzedaży eCommerce oraz dopełnianiu obowiązków sprawozdawczo-podatkowych na rynkach USA, Kanady oraz Europy.

 

W CZYM POMOŻE CI TO SZKOLENIE

Jeżeli planujesz sprzedaż w USA to przygotowane przez nas video-szkolenie może być dla Ciebie niezwykle pomocne (również, jeżeli sprzedajesz już w USA, a nie wiedziałeś, że obowiązki sprawozdawczo-podatkowe w USA mogą Cię dotyczyć).

Bez względu na to, czy chcesz sprzedawać przez własny sklep, platformę Shopify, czy marketplace typu Amazon, eBay, Etsy lub inne…

…nie ma również znaczenia czy będziesz wysyłać towary z magazynów zlokalizowanych w USA, UK, Polsce, czy może rozważasz dropshipping bezpośrednio od producentów z Chin.

To szkolenie zawiera niezbędną wiedzę dla każdej firmy i przedsiębiorcy eCommerce, którzy chcą sprzedawać na niezwykle dynamicznym rynku USA, a ich celem jest robić to we właściwy i bezpieczny sposób w zakresie sprawozdawczo-podatkowym.

Ze szkolenia dowiesz się, z czym dokładnie wiąże się sprzedaż w USA w zakresie sprawozdawczo-podatkowym patrząc z perspektywy osoby zarządzającej firmą czy odpowiedzialnej za ekspansję na nowe rynki (nie jest to szkolenie księgowe, co nie znaczy, że dział księgowy nie będzie doceniał zawartej w nim wiedzy).

Dzięki temu, jako manager, czy właściciel firmy, będziesz mógł podjąć lepszą decyzję, kiedy dokładnie rozpocząć sprzedaż w USA, na co zwrócić uwagę, aby uniknąć kłopotów i zbędnych wydatków oraz odpowiednio zaplanować budżet i strategię wejścia nie rynek.

Nie będziesz również musiał poszukiwać informacji w Internecie (niestety nie zawsze rzetelnych) lub korzystać z porad firm nieposiadających specjalistycznej wiedzy. W ramach szkolenia otrzymasz możliwie wyczerpujące odpowiedzi dla Twojego biznesu eCommerce przygotowane przez ekspertów, którzy każdego dnia i od wielu lat wspierają firmy takie jak Twoja w sprzedaży w USA.

REJESTRACJA

Szkolenie jest obecnie w fazie przygotowań i produkcji video.

 

Możesz jednak zapisać się na listę oczekujących i jako jedna z pierwszych osób otrzymać od nas powiadomienie, kiedy szkolenie będzie już dostępne. Dlatego zapisz się już teraz, jeżeli chcesz bezpiecznie i skutecznie sprzedawać w USA.

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na listę osób oczekujących na szkolenie video.

Twoje dane są z nami bezpieczne i w żaden sposób nie będą udostępniane, ani sprzedawane innym firmom czy osobom.

PROWADZĄCY I TWÓRCY SZKOLENIA

Jacek Brzuz

 

Szkolenie prowadzi Jacek Brzuz

Założyciel i dyrektor firmy ATB Cosnulting Ltd, która wspiera przedsiębiorców doradczo, jak i w kompleksowych rozliczeniach eCommerce na rynkach międzynarodowych (w tym w USA, Kanadzie, UK oraz Unii Europejskiej).

Posiada również praktyczne i bogate doświadczenie w branży digitalowej oraz eCommerce. Z biznesem eCommerce rozpoczął swoją przygodę już w 2002 roku, kiedy w trakcie studiów uruchomił sklep Internetowy dla rodzinnego stacjonarnego sklepu kosmetycznego.

W latach późniejszych uruchomił marketplace do dystrybucji muzyki cyfrowej i prowadził projekt sprzedaży przez marketplace’y amazon oraz ebay.

Pracuje również jako prywatny konsultant biznesowy i akredytowany mentor w Regionalnym Programie Mentoringowym Sheffield City Region Mentoring Programme obejmujacym 9 miast w Wielkiej Brytanii.

Członek brytyjskich Izb Handlowych (British Chambers of Commerce) i organizacji networkingowych. Pomaga firmom i przedsiębiorcom zwiększać biznes poprzez sprawdzone strategie biznesowe i marketingowe.

 

Materiały i zawartość merytoryczna szkolenia zostały opracowane przez zespół brytyjskiej firmy kosnultingowo-księgowej ATB Consulting Ltd, która zdobyła uznanie jako lider w obsłudze firm eCommerce sprzedających na rynkach Ameryki Północnej, jak i Europy.

ATB Consulting od wielu lat wspiera zarówno firmy produkcyjne, jak i mniejszych przedsiębiorców w kompleksowej obsłudze rynku USA od strony sprawozdawczo-podatkowej (zarówno rozliczeniowo jak i doradczo).

Rynek w USA stawia przed przedsiębiorcami wiele wyzwań oraz pułapek ze względy na niezwykle skomplikowany i zgranulowany system podatkowy (federalny i stanowy). Dlatego indywidualne podejście do każdego klienta oraz światowe standardy i oprogramowanie księgowe, sprawiają, że wsparcie ATB Consulting zapewnia klientom nie tylko najlepsze na rynku procedury minimalizacji ryzyka oraz poprawności rozliczeń, ale również spokojny sen i przyjemność prowadzenia biznesu w USA.

Jeżeli Twoje plany wejścia na rynek w USA nie mogą czekać i już teraz potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, umów się na naszą video-konsultację korzystając z formularza na tej stronie >>